067 955 11 95

068 750 02 34


Різдвяний віночок на двері своїми руками

Без сумніву - беззаперечна і невід’ємна частинка новорічних свят, яка вносить свою казкову нотку феєрії в наше життя є різдвяний чи новорічний віночок.

Як Ви вже знаєте – його можна замовити в нас, але це не все – ми вирішили поділитись з вами як створювали цю красу дівчатка нашого ательє і маємо надію, що це і Вам якось стане у нагоді.

Створення новорічного віночка на двері своїми руками

Що ж, для початку, потрібен чудовий святковий настрій, гарна святкова атмосфера та натхнення =) Далі підготовляємо потрібні матеріали для майбутнього вінка, в нас це були: міцна лоза для основи, гілки ялинки для декору, нитки та клей для фіксування, кульки, шишки, штучний сніг для гарного оформлення.

  • Тепер обираємо основу для вінка – це може бути скручена міцна лоза, дріт, щільний картон чи інший матеріал, з якого можна зробити круглу форму. А якщо бажаєте зробити його пишнішим , об’ємним, то обмотуємо нашу основу папером і зафіксовуємо дротиком чи міцними нитками.
  • Основа в нас є, а зараз наближаємо фантазії до декорування. Покриваємо коло основи за допомогою соснових чи ялинкових гілок, міцно зафіксувавши їх зеленими нитками, щоб зливались з кольором гілочок.
  • Далі потрібен клей, стрічки, шишки та різдвяні кульки.

Акуратно і почергово компонуємо та приклеюємо кожен з цих елементів, щоб в нас вийшла красива композиція і даємо клею підсохнути. Після цього, щоб зробити більш яскравим вінок притрушуємо його штучним сніжком, а також можна самостійно вирізати з паперу гарні сніжинки (лише кілька штук).

От і все – наш вінок своїми руками готовий, але це лише один із способів. Можна також і створити досить креативний вінок з самих лише гілок лози, задекорувавши її (пофарбувати) і прикрасити різноманітними hand-made задумками або ж обмотати їх гірляндами. Просто чи не так?Сподіваємось, що наша задумка Вам сподобалась, та все ж ми раді ділитись нашими ідеями та завжди чекаєм на Вас!

Також пропонуємо переглянути відео де Ми проводили майстер клас з виготовлення різдвяного віночка на двері своїми руками.

Дата публікації: 24 січня 2016 року