067 955 11 95

068 750 02 34

Оригінальні подарунки купити у Львові

Кожному з нас в своєму житті доводилось приймати чи дарувати подарунки, адже це так приємно і свідчить про увагу та любов. Людині не лише словами чи вчинками можна зробити добрий настрій, а й через цікаві подарунки і, тим самим, ми виказуємо свої найщиріші почуття, дбайливість та небайдужість. Оригінальні подарунки ручної роботи – це ще краще, вони стали дуже актуальними і зараз дуже високо ціняться, бо це не лише унікально, а створюється з незвичайним і особливим дизайном, ідентичного якому більше ніде немає. Ціни на подарунки починаються від 150грн. Все створюється згідно Ваших побажань та наших пропозицій. Ціна залежить від матеріалу упакування (целофан, картонна або дерев’яна коробка з гравіруванням чи без), а також від використаного наповнення.


Замовляйте з легкістю

Оригінальні подарунки на день народження Львів

Що може бути прекрасніше подарунка ручної роботи? НІЧОГО! :) Подарунок зроблений з душею, трепетом, хвилюванням, наповнений позитивними думками, не сумнівайтеся людина яка творить красу інакше мислити не може! З кожною зробленою річчю майстер передає частинку свого серця, своєї душі.

Звичайно вартість такого подарунка не може бути низькою, адже він вийшов не з мільйонної партії наших китайських друзів. Цей подарунок зачинався, виношувався і народжувався в муках творчості! :)

Купуючи подарунки ручної роботи Ви робите як мінімум дві хороших і потрібних справи: перша - це купуєте в подарунок річ відмінної якості, практично в одиничному екземплярі, друге - підтримуєте вітчизняного виробника :) Пріоритетний напрямок нашого магазину - це речі ручної роботи або товари не масового виробництва!

Купити оригінальний подарунок ручної роботи у Львові

Саме такі неповторні креативні подарунки купити для себе та своїх близьких Ви можете у нашому ательє. Наш асортимент включає в себе виключно вироби ручної роботи, неординарного та яскравого дизайну, такі як:

  • чудовий набір для глінтвейну у вишуканому стилі;
  • запашні набори кави та львівського шоколаду, оформлені тими ж таки зернами львівської кави;
  • радісні набори з новорічними іграшками ручної роботи;
  • різноманітні набори ароматного чаю з сушеними фруктами, з натуральними палочками кориці, яка так і вабить його скуштувати;
  • унікальні чоловічі набори під віскі;
  • різноманітні стильні підставки , виготовлені з корків та гарним гравіруванням;
  • вінтажні закладки для книг, оскільки книга є чи не найактуальнішим та приємним подарунком;
  • оригінальні рамки для ваших фото;
  • неповторні подушечки як для голок так для свого комфорту.

Незвичайно привабливим є упакування подарунків, яке може здійснюватись в натуральній дерев’яній коробці з лазерним гравіруванням будь-якого напису за Вашим бажанням чи в коробці з перепльотного картону, який ефектно оздоблений святковим декором, який теж можете придумати на свій смак.

Крім цього, Ви можете не лише придбати, а й замовити ексклюзивні подарунки власної фантазії, а ми з радістю допоможемо втілити Вашу ідею чи будь яке інше нестандартне рішення в життя.


Популярні категорії

Різдвяні віночки

Подарунки

Новорічний декор

Фотозони