067 955 11 95

068 750 02 34

Новорічні іграшки на ялинку

Новорічні іграшки на ялинку – це беззаперечний атрибут новорічних свят, а гарно прикрашена ялинка разом з усією родиною не може не передати тепло та позитив у наше життя. Адже це не лише розвага, а й давня традиція. Кожен старається прикрасити новорічними іграшками та прикрасами чи не у весь будинок, щоб передати все тепло свята. Ціни на фетрові ялинкові іграшки починаються від 30грн. Інші іграшки ручної роботи коливаються у такому діапазоні: декупаж від 25грн., декоративні шишки від 15грн., картонні декоративні кульки від 30грн. Ми обов’язково знайдемо підхід до кожного клієнта та втілимо його побажання.


Замовляйте з легкістю

Ялинкові прикраси купити Львів

2016 рік – це рік Вогняної Мавпи, тому зустріти його ми просто зобов’язані в бурхливому настрої, весело, яскраво та незабутньо. Не лише ми повинні сяяти, а й наша ялинка, тому варто дуже гарно подумати як її нарядити. Найбільш вдалими кольорами на ялинкові прикраси в наступаючому році будуть такі як: червоний і білий, червоний і жовтий, коричневий та золотий, а також зелений з жовтим та червоним. Ці кольори є основними для символіки наступного року, тому варто не зволікати та чим побільше купити новорічних іграшок на ялинку.

Різноманітні розфарбовані ялинкові прикраси із шишок, вироби з бісеру з чудовими узорами та особливо створена верхівка нашої зеленої ялинки також буде чудовим рішення для вашого новорічного декору. Та все ж не варто забувати і про символ наступаючого року – це Мавпа, тому чудово було б врахувати такі новорічні прикраси як ця мила тваринка. Вогняні кольори – це тренд наступаючого року, тому не варто зволікати з підбором та вибором новорічних прикрас, адже кожна мить життя – це щастя, тому внесемо у нього трохи яскравості, веселощів, тепла та любові. Також особливо популярними стають ялинкові прикраси хендмейд стилю. Погодьтеся, адже новорічні іграшки ручної роботи та ще й екологічні – це чудове рішення для Вашого дому. Тому жодних сумнівів, щодо якості та безпечності та довговічності бути не може.

Новорічіні іграшки на ялинку з фетру

Наше Ательє пропонує безліч рішень для оригінального оздоблення Ваших осель, офісів чи інших приміщень у Львові а саме – іграшки на ялинку з фетру, дерева, паперу, бісеру, екологічно чистих матеріалів з елементами декупажу та інших технік декорування. Фетрові новорічні іграшки знову набувають популярності за рахунок великих можливостей та актуальності цього матеріалу. Крім того він добре згинається, адже він дуже пластичний - зручна гладка поверхня, як велюр, відсутність «лиця» і «вивороту» у матеріалу, різноманітний набір кольорів, безліч форм та різна товщина. Це оригінальне рішення для дизайну і для безпеки Вас та Ваших дітей. Також у нашому ательє Ви зможете придбати букети для молодої та весільні аксесуари. Новорічні іграшки на ялинку з фетру – це дуже вдале рішення оформлення ялинки, якщо у Вашому домі є маленькі дітки.


Популярні категорії

Різдвяні віночки

Подарунки

Новорічний декор

Фотозони