067 955 11 95

068 750 02 34

Виїзна церемонія Львів

Виїзна церемонія – це завжди дуже зворушлива та чуттєва подія, яку варто робити незабутньою для молодят. Ми з радістю та захопленням виконуємо такі замовлення. Традиція виїзної церемонії набула популярності не так давно, тому це завжди щось нове та креативне в оформленні. Основним елементом оформлення є весільна арка молодят. Різновидностей яких є дуже багато за своєю формою, розміром, наповненням, матеріалом. Доповнити арку допоможуть столик для розписки, доріжка для молодят, декоративне оформлення крісел та кенді бар. Наша мета обрати разом з Вами саме той варіант, який найкраще підкреслить красу Вашої церемонії.


Замовляйте з легкістю

Весільні арки з живих квітів

Весільні арки з живих квітів - один з важливих елементів усієї святкової події цього хвилюючого процесу поєднання двох люблячих сердець, яка не лише підкреслює всю важливість дійства, - а давно стала невід’ємним її атрибутом, оскільки жодне весілля як у Львові так і за його межами зараз не можна уявити без красивої заквітчаної арки.

Крім того, не варто забувати, що такий атрибут може стати як окрасою святкового столу щойно поєднаних долей, або ж як біля входу так і в оформленні пишного бенкетного залу, тим паче, що це чудовий витвір мистецтва і головне - мрія чи не кожної нареченої, яка нагадуватиме про себе при перегляді весільних відео та фото.

Виїзна церемонія у Львові

Погодьтеся, що жодну виїзну церемонію, чи то на березі озера, чи на красивій галявині і навіть у самому ресторані не можна собі уявити без весільної арки, доповненням до якої є не лише живі квіти - а й доріжка з пелюсток улюблених квітів нареченої, а ще така романтична музика під яку подружжя скаже свої довгоочікуване "Так"!Тому потрібно дуже ретельно підійти до цієї задумки, оскільки оформлення весільних арок як і сама форма може бути абсолютно різноманітним, тому ми готові допомогти вам у цьому складному творчому рішенні та представляємо Вашій увазі послуги нашого ательє.

Що ж, для початку потрібно визначитись з самою формою арки, оскільки має різну символіку і може бути як:

  • у вигляді підковки, що символізує поєднання та приносить удачу;
  • заквітчаного серця, яке засвідчує щирість почуттів та кохання;
  • елегатна чотирикутна арка - як символ сімейного тепла та достатку;
  • ніжні арки у вигляді альтанок, що приносять радість та гармонію;
  • анфілада - це кілька арок, що засвідчують нескінченне щастя для молодят.

Оформлення весільних арок Львів

Для оформлення красуні використовуються живі квіти на Ваш смак та колір , декоративні ковані елементи, кульки, вінки як з гілок дерев так і у поєднанні з витонченими з квітами, ніжні тканини, атласні стрічки. Для більшої урочистості чудовим вибором буде заквітчана коврова доріжка до елегантно прикрашеного вівтаря чи святкового столу.

Весільна арка та сама церемонія є символом, що дає початок новому сімейному життю, а отже, якомога гарніша та ідеальна арка, то і чудовий майбутній шлюб та сімейне щастя.Ми слідкуємо за тенденціями та сучасним дизайном, то ж ьудьте певні, що і стилістика наших креативників ідеально поєднається з усім весільним декором та стане приємним сюрпризом як для гостей так і для винуватців свята.

Довірившись нашим професіоналам для створення урочистого і дуже важливого елемента події, ви будете в захваті від весільної арки, що показує довершене відтворення кожної деталі вашої мрії. Не варто навантажувати себе ще й цією підготовкою, адже у Вас є і важливіші святкові приготування, тож розслабтесь, а ми приємно вразимо результатом та зробимо все за Вас.


Популярні категорії

Різдвяні віночки

Подарунки

Новорічний декор

Фотозони