067 955 11 95

068 750 02 34

Декор весільних залів Львів

Доповнити свою подію та надати ій неповторного настрою, виконати все в одному чіткому стилі допоможе Вам "Картоньє" та наш різноманітний весільний декор, оскільки більшість декору є неповторним та створюється нашими руками для певної події. Ми дотримуємося особливого підходу в оформленні Вашого весільного кортежу. Вибір залишається за Вами, в якому стилі Ви бачите своє свято. Це може бути класика, популярний на даний час рустік, шеббі-шик, авангард, прованс, еко або національні мотиви, та будь-яке тематичне оформлення.


Замовляйте з легкістю

Декор весільного залу у Львові

Нове, омріяне двома люблячими серцями життя починається в прекрасний день, - це та мить, яка лишається в душі назавжди.Звичайно ж, хто не мріє, щоб все зробити для того, аби почуватися по-справжньому щасливим і розділити цю радість започаткування нової гілки сімейного дерева з дорогими Вам людьми.

Навіщо ж навантажувати себе та «ламати» голову як все встигнути підготувати, ще ж потрібно все ретельно продумати, а це дуже втомлює не лише фізично – а й емоційно.Дозвольте собі перекласти ці приємні, хоч і втомлюючі, клопоти на наші плечі, ми з задоволенням з вами зустрінемось в зручний час, розплануємо та підберемо разом кожен момент по декору весільного залу, загальну тематику Вашого свята.

Пропонуємо для Вас асортимент декору:

 • неповторні фотозони, квіткові композиції, ліхтарики, декоративні свічки та вражаючі парасольки;
 • декоровані бокали , декоровані пляшки, чарівна стінка та стіл для молодят з приємним квітковим доповненням;
 • ніжні скатертини для столів, фуршетні спіднички, банти, чохли для крісел;
 • букет нареченої, запрошення, бутоньєрки, листівки з нумерацією столів, приємні сюрпризи гостям ручної роботи;
 • доріжка, подушечки для обручок, столик для розпису, корзинки для цукерок та скриньки для грошей;
 • елегантний декор на будь-яку тематику весільного кортежу;

Весільні декоратори Львів

Наш персонал – це кваліфіковані спеціалісти:

 • дизайнери;
 • декоратори приміщень;
 • декоратори - флористи (неповторне формування весільного букету в різноманітних стилях, дивовижні квіткові композиції, чіткий рівень знання квітів);

Команда нашого ательє відповідально підходить до кожного замовлення та сумлінно виконує свою роботу, Вам лише потрібно обрати тематику та висловити свої побажання щодо елементів всього стилю. Кожну деталь Вашого свята, цікаві додатки та приємні враження і є гарантією співпраці з нами.

Декор весільного столу Львів, ціни

Трон молодят, він же весільний стіл – найважливіше місце, яке постійно під пильним наглядом гостей, в центрі уваги. Звісно ж, це має бути щось по-справжньому особливе. Повірте, з нами Ви в цьому переконаєтесь, адже ми чудово розуміємо всю важливість та творимо для Вас красу.

Не менш важливими елементами є столики гостей та фуршетний стіл, тому і потрібно гарно постаратись, щоб всі залишились в приємному здивуванні, бо ж більшість часу запрошені проводять за столом, отже і потрібно постаратись, як то кажуть, догодити кожному.Весільний стіл без сумніву повинен бути бездоганним.

Насамперед, потрібно підібрати скатертину в потрібній колірній гамі, елементи сервірування так як: відповідні обраному стилю серветки, оригінальний посуд – витончені бокали, келихи, підставки, тарілки, ложки та виделки, а також не забуваємо про гарно оформлені пляшки та ароматні квіткові вази на столі, чи солодкий міні-подаруночок або ж приємні підписані номерочки, можна також доповнити цю красу казковою підсвіткою з свічок чи ліхтариків, яка створить незабутню атмосферу.Повірте, фантазії та креативу наших декораторів вистарчить на кожну вашу забаганку.

Оренда, прокат весільного декору у Львові

Ще один з шляхів зробити своє весілля незабутнім та стильним – це взяти в оренду весільний декор, це суттєво полегшить приготування до весілля, тому ми пропонуємо:

 • набір весільних аксесуарів;
 • прибори, підсвічники, корзинки, шкатулки;
 • чохли для стільців, банти, брошки;
 • композиції на стіл молодят;
 • весільні арки;
 • столики для розпису та додаткові аксесуари;
 • декоративні вироби ручної роботи;
 • композиції для весільного кортежу;

Все це, а також індивідуальні особливі замовлення ми готові вчасно зробити, Вам лише потрібно з’єднатися з нами та узгодити кожен аспект, ціну, варіант та необхідні для замовлення елементи для торжества.

Наша відповідальність – запорука Вашого настрою!


Популярні категорії

Різдвяні віночки

Подарунки

Новорічний декор

Фотозони