дитяча фотозона львів

Дитячі фотозони у Львові

Фотозона для дітей занурює всіх учасників торжества в святкову і чарівну атмосферу свята. Адже для гостей абсолютно не важливо, чи запросили їх в замок принцеси, або взяти участь у порятунку світу супергероями. Дитяча фотозона у Львові надає атмосфери події, змушує навіть дорослих не тільки повірити, але і побувати в казці!

Наша команда підготувала дитячі фотозони на день народження в оренду по найпопулярнішим тематикам. Що дозволяє давати нашим улюбленим клієнтам приємні ціни.

Популярні дитячі фотозони у Львові

  • Принцеси. Кожна дівчинка народжується принцесою. Звичайно влаштувати хоча б одне свято в такому стилі, це буквально обов’язок люблячих батьків. Ви можете вибрати банер з унікальним дизайном, доповнений ніжними різнокаліберними гірляндами, кола, що нагадують карету і справжній трон! Ми допоможемо підібрати фотозону під будь-яку принцесу.
  • Дісней і не тільки!
  • Супергеройські фотозоні. Який хлопець не мріє бути супергерероем для своїх близьких? А ким він натхненний, кого чекає на свій День Народження? Супермен, Бетмен, Залізна людина, а так само багато інших можуть прийти на довгоочікуване свято! А ми допоможе з реалізацією такого важливого події! Тим більше, що оренда ростових фігур героїв недорого!
  • Ляльки ЛОЛ. Яка лялечка у вас найулюбленіша? Queen Bee, балерина, а може бути русалочка? Всі вони можуть стати героями на самому яскравому дні народженні дівчинки, а так само буквально ожити в 3Д фотозоні цього свята. Для оформлення ви зможете вибрати як класичний банер, або круглий фон, що нагадує кулю сюрприз.
  • Майнкрафт. Цей світ занурює багатьох хлопців в реальність, де вони самі будують своє життя, за своїми правилами … Давайте тепер перенесемо світ майнкрафт в нашу реальність і все разом повеселимося як слід! І наша фотозоні якраз допоможе стерти грані реальностей і перетворити простір в улюблені декорації гри!
  • Піратська вечірка. Хей Хей !! Всі на борт !! Піратська вечірка точно не обійшла стороною кожну дитину! Для того, що б діти ще більше відчули дух відважних пригод, ми підготували для них Пірацькому декорацію з атрибутами! Ви зможете вибрати готовий дизайн банера, з пишною гірляндою з повітряних куль, все це доповнити польоті кораблями, що розвиваються прапорами і тематичними канатами!
  • Чарівні Єдиноріг. Найчарівніша тема не обійшла і нас стороною! Справжні золоті єдинороги, тематичні рамки, готові дизайни і запрошення все це подарує вам відчуття чарівництва на дитячому святі! Дитяча фотозона може мати класичну прямокутну форму, або являти собою коло. Який варіант ви б не вибрали для дитячого свята, він все одно принесемо магію і радість всім учасникам торжества!

Ми завжди раді реалізувати будь-яку дитячу мрію з побажаннями під будь-який бюджет. Найголовніше, це любов у вашій родині, а всі клопоти по реалізації значущих для вас подій, ми із задоволенням візьмемо на себе.

Виробництво і монтаж дитячих фотозон є нашим улюбленим напрямком, ми з трепетом і душею підходимо до кожної події! Що б замовити декор на дитяче свято, просто виберете прийнятний варіант, ами модернізуємо його під ваше подія!