фотозона на день народження львів

Фотозони на день народження у Львові

Фотозони на День Народження — відмінне рішення, щоб порадувати себе і гостей заходу, створити яскраві та ефектні знімки. Ми готові створити нову унікальну фотозону, надати аксесуари для фотосесії, а також допомогти з оформленням наявного простору за допомогою елементів декору.

Кому підходять фотозони на день народження?

  • Для дітей / дитини — зовсім малюків, а також хлопчиків і дівчаток.
  • Для підлітків — юнаків і дівчат.
  • Для солідних чоловіків і жінок, особливо на ювілеї.

Фотозона на дитячий День Народження може бути яскравою прикрасою, з елементами улюблених героїв мультиків (принцеси, людина-павук і т.д.). Банер для фотозони підлітка можна прикрасити пам’ятними фотографіями. Оформлення ж стіни або фону для фотосесії на День Народження дорослого може доповнюватися різними аксесуарами: табличками, трафаретами, рамками, наборами.

Виготовлення та оформлення фотозоні на день народження

Замовити фотозону на день народження у Львові ви можете у нас. Ми беремося за виготовлення і оформлення фотозони під ключ. Вашим ж завданням буде лише детально описати ідею і бажані прикраси, а також вказати час і місце свята.

Схема роботи:

1. Залиште заявку на сайті або напишіть нам на електронну пошту. Ваше завдання стане основою для прорахунку замовлення. Можете надіслати приклад задумки.

2. Ви отримуєте відповідь на свій запит, цінову характеристику замовлення і варіанти його реалізації.

3. Дизайнер створює макет згідно з вашими побажаннями. Після узгодження макет віддається на виробництво. <

4. В потрібний час і місце ми доставимо готовий виріб. Доставка здійснюється по Львову і Львівській області. При необхідності зробимо монтажні роботи.

Вартість фотозони

Ціни на окремі частини фотозони можна подивитися в наведеній нижче табличці. З неї можна зробити висновок, що на підсумкову вартість виробу впливає кількість і складність виготовлення аксесуарів і конструкцій фотозони. Замовити фотозону на День Народження в нашій компанії можна за найдоступнішою ціною. По-перше, ми незалежна компанія з власним виробництвом. По-друге, ми пропонуємо послугу оренди, завдяки якій якісь з дорогих, але типових елементів можна не купувати, а взяти напрокат.

Ви також можете замовити для фотозони на День народження у Львові наступні вироби: стіна, плакати і постери, таблички, трафарети, стенди, рамки, набори, аксесуари та інші вироби.

Звертаємо вашу увагу, що в табличці вказана роздрібна вартість за вироби, при об’ємних великих замовленнях ми безумовно готові надати приємні знижки. Ціни наведені усереднено — приблизно на основі роздрібних розрахунків вартості товарів типових популярних розмірів.

Як замовити фотозону на День народження у Львові?

Ви можете замовити фотозоні для ваших дітей будь-яким зручним способом:

  • Надіслати на заявку через форму зворотного зв’язку нагорі сторінки;
  • Написати нам на пошту (електронну адресу в шапці і підвалі сайту);
  • Приїхати до нас в офіс і обговорити всі нюанси в реальному часі.

У нас ви можете замовити фотозони на День Народження для будь-якого віку: новонародженим і малюкам на 1 рік, дітям 2-5-10 років, підліткам 14-16 років, дорослим і навіть літнім. Це можуть бути веселі молодіжні рішення, які припадуть до смаку дівчатам і хлопцям від 18 до 25 років. Одна з найпопулярніших послуг — це тематична фотозона на дитячий День Народження. Тут широке поле для реалізації: казки, книги, комікси, герої мультиків і фільмів. Зрілим іменинникам можна оформити фотозоні для ювілею. Конструкція може бути створена для користування в приміщенні або для виїзних заходів.