фотозона на весілля львів

Фотозони на весілля у Львові

Три головних складових гарного весілля — це щасливі молодята, задоволені гості і стильне містечко для креативних фотосесій. Не секрет, що саме красиві фото зберігають на довгі роки пам’ять про найяскравіші моменти торжества. Тому грамотно оформлена фотозона на весіллі важлива не тільки як карколомний фон, але і як універсальна декорація до всіх подій святкового вечора.

Найпростішим способом створити такий майданчик є оренда фотозони на весілля у Львові. Фахівці-декоратори готові запропонувати сотні варіантів оформлення екшн-майданчика з урахуванням побажань клієнта. Досвідчене око професіонала відразу побачить то єдине рішення, яке зробить весілля неповторним.

Як фахівці по весільному декору у Львові ми пропонуємо оформлення під будь-які вимоги замовника, виходячи з розмірів приміщення, сценарію заходу, індивідуальних стилістичних і тематичних «фішок». Найбільш трендовими в 2020-2021 році вважаються наступні напрямки:

Прес-стіна — безмежний простір для дизайнерського креативу. Декоративний екран дозволяє створити будь-який фотозоні на весілля оренда москвафон від ідилічної оповитої плющем стіни замку до класичного аеродизайну сетами з повітряних куль.

  • Ширма з вікнами створена для веселощів і гарного настрою. Таке оформлення передбачає колективне творчість гостей, а на виході — сміховинні кадри.
  • Весільний куточок вносить в захід елемент затишку, кулуарності. Диванчик, софа або лава в стилі лофт допомагають створювати дорогі, респектабельні фотообрази.
  • Крейдяна / грифельна дошка, незважаючи на свій простакуватий вигляд, користується величезною популярністю. Дійсно, що може бути краще, ніж власноруч написати побажання і тут же знятися на його тлі?

Завдяки різноманіттю ідей для створення фотозоні на весілля завжди є можливість підібрати оптимальний варіант для конкретного сценарію.

Особливості вибору фотозони на весілля у Львові

Підбираючи в оренду фотозони на весілля, необхідно звернути увагу на деякі ключові моменти, що забезпечують не тільки красу, але і зручність в організації простору для відпочинку і анімації. Їх небагато, але вони вкрай важливі:

  • Затишне містечко. Фотозона не повинна перебувати в місцях жвавого трафіку присутніх. Слід для весільної фотозони виділити окремий майданчик, де всі бажаючі без зайвих глядачів зможуть від душі нафотографировались.
  • Відповідний розмір. Розмір фотозоні встановлюється виходячи із загального розміру приміщення. Зрозуміло, що, якщо банкетний зал невеликий, то і розміри прес-Волл доведеться скоротити, але не менше масштабу 2х2 м.
  • Нічого зайвого. Декорована зона — це закінчений твір мистецтва. У ній заздалегідь враховуються всі елементи реквізиту, розстановка меблів, а від учасників фотосесії потрібно гармонійно вписатися в цей мистецький простір.

Наш досвід роботи з весільним декором у Львові дозволяє створювати стильні event-інтер’єри в закритих приміщеннях, банкетних залах, на вулицях, в парках, на будь-яких майданчиках, обраних клієнтами. Ми втілюємо ваші найнеймовірніші образи в життя!