корпоративні подарунки

Корпоративні подарунки

Європейська традиція дарувати клієнтам оригінальні подарунки в переддень Нового року чи Різдва вже є гарною бізнес-традицією і у нашій країні.

Корпоративні подарунки-це подарунки, які мають підкреслити певний знаковий день у житті компанії. Наприклад, до дня народження компанії маленькі презенти працівникам  від імені генерального директора, можуть значно збільшити лояльність та прихильність співробітників.

Корпоративні подарунки — це один із чудових інструментів, який здатний нагадати про себе клієнтам, налагодити відносини з партнерами і зробити приємність Вашим підлеглим.

Пріоритетний напрямок нашого ательє — це речі ручної роботи або товари не масового виробництва, виконані в стилі Вашої компанії чи з урахуванням індивідуального дизайну.

Корпоративні подарунки — це той випадок, коли деталі мають значення , тому наші подарунки виключно ручної роботи, неординарні та яскравого дизайну, а саме:

  • чудовий набір для глінтвейну у дерев‘яній коробці
  • запашні набори кави та львівського шоколаду
  • солодко – квіткова коробка, з найсмачнішими солодощами львівських кондитерських
  • новорічні набори
  • ароматні чайні набори із сухофруктами
  • унікальні чоловічі набори для віскі

Ціна на такі подарунки залежить від їх кількості.  Все створюється згідно Ваших побажань та наших пропозицій. Ціна  також залежить від матеріалу упакування та від використаного наповнення. Замовлення виконуються від 5 штук.

Окрім вище зазначених подарунків,  ми з радістю допоможемо втілити будь- які інші  Ваші побажання  у реальність,  або створимо для Вас нову ідею  подарунку)