Про нас

КАРТОНЬЄ — ФЛОРИСТИКА З ЛЮБОВЮ

Картоньє — це команда закоханих у свою справу людей. І якщо Ви плануєте весілля  чи якусь грандіозну подію Вашого життя,то тут, на сторінках нашого сайту, Ви зможете дізнатися більше про нас, нашу роботу, принципи роботи нашого ательє, дізнатись про останні тенденції,побачити різну стилістику наших весіль та свят.

Наша професія більше, ніж просто професія: це пристрасть, яка захоплює нас цілком і змушує вкладати душу в кожен проект до тих пір, поки він не вийде неповторним.

Кожен наступний проект — це  новий виклик,проте  ми заміняємо поняття страх на інтерес! Ми йдемо на ризик з цікавістю,адже складності для нас — це нові можливості !

З першої зустрічі ми намагаємося Вас зрозуміти, що для вас важливо, що цікаво, що може здивувати і як Ви уявляєте ваше ідеальне свято. Це дозволяє запропонувати саме той рівень і обсяг послуг, яким Ви залишитеся задоволені.  Ми допомагаємо творити одну важливу історію Вашого життя при цьому враховуємо кожну деталь,роблячи для вас більше ніж Ви очікуєте! За уявною простотою робіт ,стоять години наполегливої праці, проте ми любимо свою роботу  і коли бачимо захоплені та щасливі  погляди, то отримуємо величезне задоволення від витрачених зусиль.

Команда Картоньє — це професіонали своєї справи. Основними принципами нашої роботи є якість послуг, своєчасність виконання, попереднє планування , розробка індивідуальної пропозиції для наречених, надання ескізів та візуалізації , прозорий розрахунок. Саме такі принципи дозволили нам вийти на новий вищий рівень роботи. Ми працюємо і розвиваємося у різних напрямках. Залюбки створимо затишок та новорічну казку у Вашому домі,чи розробимо корпоративні подарунки для Вашої компанії, зроблені нами вітрини не залишуть байдужим жодного мешканця Вашого міста ,а  наші фотозони зроблять Ваше свято особливим! Ну і ,звичайно ,весілля! Весілля,створені Картоньє -це незабутні враження, усе продумано до найменших дрібниць , флористика зроблена з любов’ю!

Наша стихія-це флористика! Ми кохаємося в квітах,підбираємо,компонуємо та експерементуємо. Ми малюємо квітами головну подію в житті пари, і це так хвилююче.

Нашою мрією є щоб кожна наречена, прокинувшись на наступний день після весілля, сказала лише одне — це було як у мріях, тільки по-справжньому!