оформлення вітрин

Оформлення вітрин у Львові

Для роздрібного бізнесу саме вітрина виступає найважливішим інструментом маркетингу. Адже від грамотного оформлення торгових майданчиків, розташування на них товару, загальної організації простору залежить прибутковість магазину.

Вітрина створює первинне враження тих, хто проходить повз неї. Вона-візитна картка магазину. Тому необхідне розуміння важливості такого сильного інструменту по залученню покупців. Всі магазини і торгові точки мають вітрини. А це величезний ресурс, яким варто постійно займатися і раціонально використовувати. Особливо слід працювати над привабливістю зовнішнього оформлення і змісту. На жаль, не всі беруть до уваги ці фактори. Вітрина може не тільки залучати, але і залишати байдужими, а то і зовсім відштовхнути покупців.

Розрізняють два типи вітрин: закриті та відкриті вітрини.
Через закриту вітрину не проглядається торговий зал. Такий тип підходить для невеличких магазинів. Також її використовують,коли хочуть приховати велику кількість стелажів.
Відкрита вітрина дозволяє побачити зал. Такий тип прекрасно підходить для великих торгових площадок, такі магазини притягують своїм різноманіттям.

Головні правила вітринистики доволі прості:

  • Оформлення вітрини повинно вдало показувати товар, бути привабливим,яскравим і незвичайним! Дизайн необхідно міняти відповідно до сезону та з настанням свят.
  • Вітрина у Львові повинна відображати концепцію колекції магазину і вабити перехожого в магазин!
  • Необхідно виділити ключовий товар та вдало виділити його на фоні інших, в той же час потрібно створити ефект різноманіття!
  • І головна помилка, яку ніколи не варто допускати-залишати вітрину пустою.

Аби Ваша вітрина була модна, притягуюча , та дієва , потрібні зусилля, вигадка, досвід і звичайно відповідні знання. З цим Вам допоможе команда Картоньє. Працюючи з командою Картоньє, Ви отримаєте:

  • консультацію професіоналів та їх поради щодо вигідного та привабливого оформлення
  • найкращу пропозицію в рамках запланованого бюджету
  • макети, 3D візуалізацію для кращого уявлення результату
  • прозору схему прорахунку матеріалів та роботи
  • гарантія якості та виконання роботи в узгодженні терміни

Ми зробимо так, щоб Ваш магазин запам‘ятали!