067 955 11 95

068 750 02 34

Замовлення весільних букетів у Львові

Весільні букети – зачаровують серця кожної нареченої, адже тут можна бачити чи не найдивовижніше розмаїття квітів, кожна з яким справді виплекана з щирими думками , наділена позитивною енергетикою та огортає і просто притягує красою. Ціни на букети для молодої починаються від 500грн. і в залежності від їхнього наповнення змінююється ціна. Картоньє орієнтується на підхід до кожного клієнта та втілення усіх Ваших побажань.


Замовляйте з легкістю

Замовити весільний букет для молодої Львів, ціни

Букети на весілля – це чи не один з найважливіших символів усієї події, поєднання двох люблячих сердець, який протягом усієї незабутньої і довгоочікуваної церемонії супроводжує кожну прекрасну наречену, яка пізніше передає естафету незаміжній, самотній подрузі на майбутнє щастя та ще одне щасливе подружнє життя.

Ще у давніх століттях минулого зародилась ця цікава традиція, бо це ,свого роду, – оберіг, в який вірили наші предки, а саме в магію букета нареченої, який захистить від злих духів, недобрих очей. А от ,як таким, офіційним весільним букетом він став у Великобританії на весіллі королеви Вікторії (10 лютого 1840 року), звідти ж і традиція бутоньєрок та перекидання через себе букету молодої, бо кожен з гостей хотів і собі мати щось на щастя від нареченої і, хоч це дотепно звучить, але гості просто вкінці усього свята відривали по шматочку плаття для себе, тому наречена практично могла залишитись в лахмітті, а бутоньєрки замінили це.З того часу можна було бачити різноманітні стилі окраси букетів, різну форму, різних символічних квітів.

Букети на весілля Львів

Букет вимагає правильного поєднання кожної квітки, це ціле мистецтво, яке цінувалося ще у давні часи, звідти і чотири основні моменти, які слід врахувати при створенні, а саме:

  • форма букета,
  • кількість квітів в ньому,
  • гармонійне поєднання колірної гами обраних видів квітів,
  • принцип компонування, що визначає саме призначення конкретного букета.

Варто врахувати, що кожен колір має певне значення, так, рожевий колір символізує ніжні почуття, визнання в любові, червоний - любов до життя, свободу, активну позицію, ліловий -припускає схильність до покірності, жовтий – зрада, блакитний колір - це вірність і очікування, а от оранжевий -кокетування і гордість. Білий колір, символ чистоти, несе в собі найпрекрасніші побажання об'єкту дарування., фіолетовий- можуть дарувати один одному чоловіки -колір втілює дружбу, підтримку.Не лише колір, а й конкретна квітка виражає певний символ. Наприклад, волошка -ніжність, настурція - любов, астра - глибоко заховане почуття, конвалія - почуття, що приховується від усіх, жовтець – натяк на побачення, білі троянди, лілії, кали - благородство душі і вчинків, червона троянда - відкриті почуття, демонстрація підтримки, бузок - докір, нагадування про себе, ромашка - неприйняття кого-небудь, хоча ромашка з іншого боку, це союзник у ворожіннях, змовах, роздумах, волошка - простота і нехитрість, тюльпан - очікування у відповідь на почуття, хризантема - прощення, прихильність, жоржина - попередження про охолодження відносин, мімоза - недовіра, обережність. Видів квітів є багато, тому можна ще довго описувати їх значення., тому перейдемо саме до букетів.

Купити весільні букети на замовлення Львів, ціна

Наші флористи з чітким дотриманням символіки та значень підберуть композиційний букет з правильним поєднанням улюблених Вами квітів, зокрема, з троянд, гербер, , кущових троянд, хризантем, лаванди, бузка, тюльпанів,лілій, півоній, польових квітів та інших за вашим бажанням, і які радуватимуть очі не один день.В нас можна замовити неповторний букет нареченої, весільний букет, різного стилю,з надзвичайно красивих квітів , нестандартних і оригінальних квіткових рішень, креативних елементів декору, з урахуванням всіх ваших побажань і, який безперечно, принесе атмосферу щастя в ваше сімейне життя. Не забувайте, що цей невід’ємний і незамінний елемент весільного свята передаватиме красу і на ваших майбутніх весільних фото, які щоразу, ніби вперше, хочеться переглядати і згадувати ці хороші миті. Також букети можна замовити як з живих так і з штучних квітів на ваш смак. Оригінально складені корзинки у вигляді букета з квітами, гарними стрічками які також можуть включати солоденькі сюрпризи.

Ціна весільного букета у Львові , зокрема і в «Картоньє», залежить від елементів усієї композиції, з яких створюватиметься цей красивий атрибут. Мінімальний термін виконання – це 24 години. Не забувайте, в нас діє багато цікавих та приємних пропозицій.


Популярні категорії

Різдвяні віночки

Подарунки

Новорічний декор

Фотозони