067 955 11 95

068 750 02 34

Новорічний декор та оформлення будинку у Львові

Особливо актуальними в різдвяну пору є новорічний декор будинку чи квартири. Найпопулярнішими зонами для декору є такі зони як камін, двері, підвіконня, сходи та ялинка , а також новорічний декор вікон та прикраси на вікна.

Напередодні новорічних свят у всіх панує настрій та виникає бажання втілити новорічне оформлення будинку в своєму домашньому чи робочому просторі. Ціни на декор та оформлення приміщень виводяться під клієнта, згідно його побажань та обсягу роботи. Декор каміну вдома починається від 1500 грн. Картоньє орієнтується на індивідуальний підхід до кожного клієнта.


Замовляйте з легкістю

Новорічні прикраси для будинку або квартири у Львові

Головним атрибутом новорічних і різдвяних свят з року в рік все ще залишається ялинка. У нашому ательє є великий вибір сучасних і ретро іграшок, а також іграшок ручної роботи, які ви можете підібрати на свій смак для вашої ялинки. Свічки на новорічні свята також можуть вважатися добре підібраним новорічним декором. Їх можна розмістити на полицях або навіть на підлозі в спеціальних вінтажних підставках. Їхнє світло надає домашній атмосфері якоїсь таємничості, чарівності і можливо казковості. І все це водночас співпадає з атмосферою новорічних свят. Останнім часом до нас прийшла традиція з Заходу: вішати на двері спеціальні різдвяні віночки. Прикрашені гілками ялинок, а також різними іграшками і кульками, вони створюють атмосферу затишку у вас вдома. В Картоньє ви зможете підібрати різдвяні віночки різних розмірів спеціально для вашої оселі. Дуже хороший елемент декору, який надає вашому будинку або квартирі ніжності і тепла – ангелики ручної роботи. Їх можна розвішувати по всьому дому, вони всюди однаково чудово будуть виглядати.

Новорічні прикраси для офісу у Львові

Ательє декору Картоньє пропонує вам широкий асортимент прикрас, зокрема різні гірлянди, якими можна обвішувати офіс, штучні настільні ялинки, штучний сніг, який можна розсипати будь де, сніжинки різних розмірів і ангелики. Хорошим новорічним оформленням офісу, як і в вас вдома, буде служити вазочка з ялинковими іграшками. А якщо всередину покласти свічку або гірлянду, яка світиться, то виглядати це буде просто неймовірно.

Новорічні прикраси для каміну

Хороша традиція, яка існує в західних країнах і яку ми також вже частково перейняли – вивішувати над каміном новорічні шкарпетки. Особливо цікаво це дітям, які очікують, що їм покладуть туди подарунки на Новий рік або Різдво. Цей елемент декору на фоні ялинкових гілочок, шишок, різних іграшок і кульок здатний прикрашати інтер’єр і створювати атмосферу свята.

Новорічні прикраси для сходів

Прикрашаючи сходи в свому будинку, можна також створити собі свято. Оформлення сходів святковою атрибутикою, такою як: гірлянди, новорічні прикраси, створює святкову атмосферу і дарує хороший настрій.

Завітайте в ательє декору та флористики Картоньє та за допомогою новорічного декору створіть собі свято і гарний, позитивний настрій протягом всіх святкових днів!


Популярні категорії

Різдвяні віночки

Подарунки

Новорічний декор

Фотозони