067 955 11 95

068 750 02 34

Фотозони у Львові, ціни

Приємне відлуння для перегляду, ефектний та цікавий фон – це те, чого у Ваші світлини додасть саме вдало підібрана фотозона (press wall), бо це один із головних аспектів неповторного фото, тому варто приділити особливу увагу кожному нюансу, щоб все вийшло навіть краще, ніж очікувалось. А от про це з легкістю та професіоналізмом можуть подбати спеціалісти та декоратори нашого ательє і готові допомогти у цьому та зробити все для того, щоб фото вийшли оригінальними та незабутніми. Ціни на фотозони у Львові стартують від 600грн. Ми врахуємо смаки та бажання кожного клієнта та втілимо їх у реальність.


Замовляйте з легкістю

Завітайте до нас в ательє декору Картонье, тут вас чекає найбільший вибір фотозони у Львові. Саме тут ми допоможемо вам підібрати такий тип фотозони, який вам підходить найбільше для вашого свята. Весілля, день народження, хрестини чи будь-яке інше свято, ваш вибір завжди буде вдалим, як по якості, так і за найкращою ціною. Ми з задоволенням проконсультуємо вас на рахунок вибору тої чи іншої фотозони, щоб ваші фото назавжди залишилися у вашій пам’яті, а їх перегляд завжди милував очі.

Фотозони на весілля у Львові

Прекрасний вибір, якщо ви хочете, щоб ваші фотографії вдалися як слід. Це не просто стіна, де кожен зможе фотографуватися. Це спеціально підібраний фон по бажанню молодят і відповідно до стилю весілля. Для такого заходу добре використовувати рамку, тому що люди на фоні рамки особливо хочуть виділитись і відповідно фотографії виходять цікаві. Можна виготовити весільну фотозону у вигляді банера, куди можна помістити дату весілля, імена молодят, їх фотографії, їх улюблені цитати.

Великої популярності набуває в наш час купити фотозону з паперових квітів. Зараз це такий своєрідний тренд по облаштуванню весільного декору в еко стилі. Фотозони з паперових квітів надають фотографіям певної родзинки, так як безмежна людська фантазія допомагає прикрасити цю фотостіну на свій смак. І тому фото завжди виходять особливі, незалежно від того, як її оформити.

Вдала та оригінальна фотостіна на весілля стануть чудовим спогадом про важливу життєву подію для кожної людини і неодноразово радуватимуть незабутніми враженнями. Адже без жодних сумнівів можна сказати, що фото – це невід’ємний елемент весілля, сімейного свята, дня народження, дитячого чи шкільного свята, корпоративу, або ж і іншої важливої події у Вашому житті, яку б постійно і якнайкраще хотілось переглядати, пам’ятати і милуватись на потязі всього життя.

Фотозони на день народження

Замовляють таку фотозону переважно на дитячі дні народження, хоча ми допомагаємо підібрати її не тільки для дітей, а і для дорослих. На дні народження дітей ми пропонуємо фотозону з паперових квітів, або з надувних різнокольорових кульок. Ми прикрашаємо її так, що гості дійсно відчувають вік іменинника і фотографуються на її фоні з великим задоволенням.

Фотозони на хрестини

Ми завжди вибираємо на яке свято і як оформляти фотозону. І хрестини також не є винятком. Для цього заходу ми використовуємо ангеликів ручної роботи, хрест із квітів, або інші атрибути. Ми виготовляємо фотозону таким чином, щоб гості бачили, що оформлення відповідає святкуванню, яке проводиться в даний час.

Фотозона в українському стилі

Також зараз дуже популярним у Львові є такий тип фотостіни, як український стиль. Туди може входити плетений паркан, глиняна хата, колеса з-під воза, сіно розкидане або зібране в копицю. Неодмінним атрибутом виступають національні костюми, вишиванки. Фотозона в українському стилі може використовуватись для будь-якого свята, але найкраще вона підходить для весілля, оскільки надає йому особливого колориту, змушує вас перенестися на декілька століть назад в ті давні часи.Незалежно від заходу, який ви збираєтеся проводити, декоратори з ательє декору Картоньє допоможуть вам підібрати таку фотозону, щоб потім дивлячись на фотографії, ви з радістю і з позитивним настроєм згадували це свято. Звертайтеся до нас, ми будемо завжди раді вам допомогти.

Як замовити фотозону?

В нас можна замовити друк будь-яких фотозон на плівках, різного формату , різноманітні конструкції , такі як :

  • креативно декорована стіна;
  • вдало підібраний фото куток;
  • цікаві паперові фігури та будь-які букви чи написи;
  • оригінальна фотозона з живими фігурами;
  • запашна та яскрава квіткова зона;
  • різноманітні дитячі композиції;
  • фотозони як у приміщеннях так і у відкритись місцевостях.

І це ще не все, в нас завжди приємна дружня атмосфера і ми завжди відкриті до співпраці та охоче враховуємо смак, враження та реальні цінові можливості кожного нашого клієнта і готові створити інші конструкції залежно від тематики та вподобань.

Також для наших клієнтів діє багато цікавих знижок та оригінальних, несподіваних подарунків.Абсолютно усі проекти та ідеї ми завжди фотографуємо, для того аби кожен мав уявлення про нашу роботу та відповідальність, підтвердження цьому можна бачити у розділі «Фотозони». Там може бути і світлина з Вашого фото =)Просто одним кліком мишки з легкістю можна замовити зворотній дзвіночок і ми Вам обов’язково зателефонуємо, також можете зв’язатися з нами за допомогою самостійного дзвінка, а ще краще просто завітати до нас у гості - місто Львів, вулиця Лемківська, 15

Отож не варто зволікати, з любов’ю… щиро Ваше, Картоньє!


Популярні категорії

Різдвяні віночки

Подарунки

Новорічний декор

Фотозони