067 955 11 95

068 750 02 34

Різдвяні віночки купити у Львові

Різдвяні віночки на двері – це традиційна новорічна прикраса, у вигляді кола з гілок ялинки чи іншого матеріалу, який прикрашають свічками, калиною та іншими доцільними прикрасами. Ціни на віночки починаються від 250грн., все інше також може буте втілене в реальність за Вашими побажаннями. Ціна залежить від розміру та використаних матеріалів. Картоньє орієнтується на індивідуальний підхід до кожного клієнта та завжди враховує Ваші побажання.


Замовляйте з легкістю

Новорічні віночки на двері у Львові

Кожен з нас хотів би, по-справжньому відсвяткувати новорічні і різдвяні свята. А ще переважна більшість людей хоче щоб у них вдома стояли певні речі, які про ці свята нагадують. Ялинка – це неодмінний атрибут саме того часу, але хочеться ще якихось речей, які б прикрашали, наприклад, інші кімнати. І саме тут вам на допомогу приходить ательє декору та флористики Картоньє у Львові. У нас ви можете купити різдвяні віночки, які вішаються на двері і дідухи за найкращими цінами. У виготовлення новорічних вінків ми вкладаємо всю свою душу, увесь наш святковий настрій і позитив в їх виготовлення. З нашими новорічними віночками ви відчуєте усю красу зимової казки у вас вдома. Вони будуть піднімати вам настрій і дивлячись на них, ви будете усвідомлювати, що новорічні і різдвяні свята наближаються, або вже наблизились.

Історія виникнення різдвяних віночків

Зараз все більше набуває популярності придбання різдвяних вінків на новорічні свята. А першим, хто створив такий вінок був німець Йоганн Хинріх Вихерн ще у 1839 році. Тепер і ми перейняли традиції Заходу. Новорічні вінки можна вішати на вхідні двері, стіну, вікно або ставити його на святковий стіл і запалювани всередині свічку. Виготовляють їх у вигляді кола, перев’язаного гілками ялинок і оздобленого різними прикрасами. Кожен різдвяний вінок по-своєму унікальний, він передає справжню атмосферу свята. Це святковий атрибут незалежно від віросповідання. Багато країн прикрашають різдвяні вінки дзвіночками, що означає наближення веселих святкових днів і червоною стрічкою, як знак швидкого воскресіння Ісуса Христа. Вважається що дзвін цього дзвіночка здатний відганяти злих духів. Ательє декору Картоньє пропонує вам найкращий вибір різдвяних віночків у Львові. Ми враховуємо усі побажання клієнтів і допомагаємо вам вибрати такий новорічний вінок на двері, який вам найбільше до вподоби. Серед прикрас, якими прикрашають різдвяні вінки можна виділити новорічні іграшки, свічки, шишки, лоза, калина, хвоя, а також намисто, різноманітні банти, усілякі кристали. І це все у поєднанні створить вам незабутні відчуття свята.

Завітайте до Картоньє, ми підберемо для вас різдвяні віночки і зробимо так, щоб новорічні свята пройшли у вас якнайкраще разом з цими атрибутами.


Популярні категорії

Різдвяні віночки

Подарунки

Новорічний декор

Фотозони