067 955 11 95

068 750 02 34

Оформлення вітрини у Львові

Оформлення вітрин допомагає відобразити філософію Вашого магазину, ресторану чи салону, зробити його індивідуальним та неповторним, стати інструментом успішності та завжди залишатися в тренді.

Всі ми в очікуванні свят і кожен хоче запам’ятати їх та зробити все як казковий сон, а для різноманітних закладів, торгових мереж це ще й прибутковий сон, бо в цей час люди готують все для підтримання святкової атмосфери, ставлять яскраві ялинки, купляють безліч подарунків та інших товарів, замовляють безліч послуг у салонах, фірмах тощо, оформляють святково кімнати чи інші приміщення. То ж для створення інтересу саме на вашому товарі потрібно зробити все, щоб якось зацікавити, привабити покупця, тому перше, що стимулює інтерес людини – це якісне подання себе, а в нашому випадку - оформлення вітрини магазину, бо це дуже важливе візуальне рішення.


Замовляйте з легкістю

Вітрина магазину – це лице магазину, це його реклама. Від того, як прикрашена вітрина залежить репутація магазину, його відвідуваність та престиж. Це своєрідна філософія магазину, інформаційне поле, на яке клієнти обов’язково звернуть увагу, якщо воно добре і правильно оформлене. І тому хороший дизайн одразу привертає до себе увагу, збільшує в рази кількість покупців, формує в людей уявлення про статус магазину і тим самим збільшує ваш прибуток.

Безумовно, реклама відіграє дуже важливу роль для вашого магазину чи компанії. Зовнішня реклама повинна говорити сама за себе. І тому наші майстри з ательє декору Картоньє у Львові не залишаться байдужими і зроблять все, щоб ваша вітрина була прикрашена якнайкраще. Для нас дуже важливо, щоб ваш магазин процвітав завдяки нашому оформленню. Ми також знаємо, що не всі власники турбуються про зовнішню рекламу своїх закладів, вважаючи, що найважливіше – це якісний товар. А дарма! Зовнішня реклама має неабияке значення. Як покупці зможуть дізнатися про цей якісний товар, якщо немає ніякої інформацїї про нього, без хорошого оформлення вітрини? Вітрина магазину має бути оформлена так, щоб реклама відповідала якості товару в вашому магазині, а також була цікавою і мала такий вигляд, щоб люди хотіли приходити сюди знову і знову. І якщо якість товару ми не можемо вам гарантувати, то за якість реклами ми даємо стовідсоткову гарантію.

Оформлення вітрини магазину у Львові

Ательє декору та флористики Картоньє пропонує вам найефективніші способи оформлення вітрин:

  • Поклейка вікон самоклеючими плівками
  • Виготовлення брендованих вікон з установкою експонатів
  • Повнокольоровий широкомасштабний друк на банері, установкабанерів, табличок, світлових коробів (лайтбоксів)
  • Підсвітка банерів та вивісок
  • Світлодинамічні рішення

Новорічне оформлення вітрин магазинів

Перед новорічними святами завжди зростає кількість потенційних покупців, які хочуть закупитися перед святами, зробити подарунки один одному. І тому новорічне оформлення, новорічна реклама відіграє вирішальне значення. Ательє декору Картоньє і тут знаходиться серед лідерів, виготовляючи одні з найкращих предметів декору у Львові. Наші дизайнери, створюючи новорічні декорації, намагаються передати всю атмосферу цих веселих свят. Для цього вони використовують різноманітні світлові фігури, манекени в святковому, блискучому вбранні, хороша ілюмінація і гірлянди.

Ми дотримуємося всіх правил оформлення новорічної вітрини, а саме: виготовляємо композиції, які притягують погляд і створюють позитивний святковий настрій. Створюємо казкову обстановку: декоративний сніг, персонаж Санта Клауса з оленями, ялинкові прикраси, коробки з подарунками, сніжинки, розвішані гірлянди, тобто все, що нагадує про це чудове свято.

Все оформлення ми створюємо в яскравому світлі, воно прекрасно підходить для того, щоб приваблювати клієнтів. Приходьте до нас у Картоньє і замовляйте будь-яке оформлення вітрин. Ми попіклуємося, щоб зовнішня реклама вашого магазину була на найвищому рівні.


Популярні категорії

Різдвяні віночки

Подарунки

Новорічний декор

Фотозони