арка на весілля львів

Арки на весілля Львів

Церемонія одруження вимагає ретельної підготовки буквально у всьому: чи варто подбати не тільки про гідних нарядах і кортежі, банкеті і кольорах, але і про декор місця, де буде проходити весілля.

В останні роки стало модним трендом влаштовувати виїзні церемонії. На таких нестандартних урочистостях не обійтися без гарного оформлення місця розпису — як правило, це столик реєстратора і вигадливо прикрашена весільна арка. Арки можна використовувати і в закритих приміщеннях, але особливо ефектно і оригінально такі конструкції виглядають саме на відкритому повітрі.

Зараз не проблема підібрати декор і створити арку для кожного конкретного весільного свята: це прикраси зі стрічок, живих квітів, драпіровок і незвичайних елементів. Навіть найпростіша весільна арка завжди виглядає нарядно і урочисто.

Дизайн арки на весілля

Вибираючи декор для арки на весілля, варто орієнтуватися не тільки на загальну стилістику заходу, а й на місце проведення торжества.

Арки можуть відрізнятися по конструкції і складності, варіанту декорування. Ці аксесуари найчастіше створюються з стійких і міцних металевих і пластикових деталей, на яких легко закріпити будь-який декор.

Весілля в стилі вінтаж найкраще підкреслить прямокутна арка. Найчастіше така конструкція виготовлена ​​з дерева і драпірувати вишуканою тканиною, квітами, гілками. Такий тип арки буде найбільш економним, оскільки вона дуже проста і легко піддається транспортуванні, швидко і без проблем встановлюється на будь-якому рельєфі місцевості або в приміщенні.
Арка, арка-шатер підійдуть для весілля в класичному стилі. Крім модних флористичних прикрас та стрічок арку декоратори можуть прикрасити драпіровкою, яскравими квітами, вазонами і кашпо. На напівкруглих і шатрових арках чудово виглядають гірлянди лампочок для вечірньої церемонії.
Крім стандартних форм можна замовити і арку у вигляді серця: така конструкція буде дуже до речі, якщо молодята обрали евростиль або класику.
Головними умовами при виборі арки є стійкість, завершеність форми, достатні розмір і висота.

Дизайн також багато в чому визначається тематикою і стилем урочистості.

Драпірування тканиною практична і добре тримає форму: можна підібрати тканину під основний колір заходу.
Весільна арка, створена з живих квітів професійними флористами, виглядає респектабельно і свіжо — її ціна залежить від кількості і виду квіткових композицій.
Гілки, кашпо, вазони, полиці з книгами, фактурний текстиль, кулі, рами, гірлянди, пташині клітки і атласні стрічки — фантазії весільних дизайнерів немає меж. Декор при вмілому підході завжди продиктований стилем і темою весільного торжества.

Оренда весільної арки у Львові

Ця модна універсальна конструкція встановлюється фахівцями в банкетних залах, на березі річки, в парку на траві, на газоні біля дачі: традиційні арки досить складні у виконанні й потребують надійності при монтажі. Встановити арку для весільної церемонії у Львові під силу тільки досвідченим майстрам і декораторам: такий аксесуар буде служити прекрасним фоном для фотографій, прикрасить подія і приверне погляди гостей.

Оренда весільної арки у Львові — можливість швидко створити ефектну і естетичну конструкцію з мінімальними витратами. Професіонали зможуть не тільки зробити арку стійкою і красивою, а й подбають про те, щоб арка вдало вписалася в стилістику свята.

Наша компанія надає послуги прокату арок для весільних церемоній: орендована арка довго зберігає бездоганний зовнішній вигляд — фахівці дбають про квіти і декорі найретельнішим чином. Ціна на оренду арок цілком прийнятна для широкого кола клієнтів.

Замовити арку — це значить отримати якісний весільний декор, повністю відповідає очікуванням. Наші дизайнери докладуть усіх зусиль, щоб свято під прикрашеної квітами аркою надовго запам’ятався всім присутнім!