оформлення весілля

Весільне оформлення

ОФОРМЛЕННЯ ВЕСІЛЬНОГО ЗАЛУ У ЛЬВОВІ

Весільна флористика є одним з найважливіших атрибутів будь-якого свята. Проте лише весілля розкриває квіткову красу та значущість в оформленні, від бутоньєрки нареченного та букету нареченої, закінчуючи композиціями, які милуватимуть око Вашим гостям. Картоньє має налагоджену співпрацю з гуртівнею квітів закритого типу, тому вся наша флористика в першу чергу базується на приципі свіжості та якості квітки. Деякі сезонні сорти вирощуються під індивідуальне замовлення, що дає можливість вибору та створює широкий ассортимент. При роботі флористів важливим є дотримання правил та естетики застосування кольорів. Проте, жодна флористика не існує без елементів декору.

ОФОРМЛЕННЯ ВЕСІЛЬНОГО ЗАЛУ ЖИВИМИ КВІТАМИ ЛЬВІВ, ЦІНА

Весілля – є одним з найсимволічніших та найголовніших подій для життєвого шляху кожної людини, а от для дівчини це особливо, тому що воно пов’язане з одруженням, поєднанням життєвих доль перед Богом, законом, оточуючими та, основне, один перед одним. День святкування є значущим для кожної пари, бо звісно ж, він збережеться в пам’яті, яку поєднана пара пронесе крізь довгі та щасливі роки, тому звісно ж воно повинно прийти якнайкраще.

Головною гарантією бездоганного весілля є не тільки правильне його планування, а й кінцевий результат, оскільки потрібно створити веселу та життєрадісну атмосферу, вишукане свято як для себе так і для гостей, а отже перед весіллям потрібно мати багато сил, щоб гарненько потрудитися і всі плани по організації втілити у реальність.

Декор весільних залів — це один із чинників, який суттєво впливає на всю атмосферу торжества. Потрібно продумати кожну деталь, визначитись і стилем, у якому проходитиме Ваше свято, а це, повірте, дуже непросто, тим паче, коли у молодят є і окрім цього багато справ по приготуванню. Тож дозвольте собі перекласти цю роботу на плечі наших стилістів, які з натхненням та креативним творчим подходом зроблять це за Вас і для Вас. Необхідно лише Ваше бачення тематики свята, обраний стиль, або ж обрати образ, який Ви знайдете серед наших підказок:

  • незмінний класичний стиль;
  • актуальний останнім часом рустік;
  • шеббі-шик;
  • авангард;
  • прованс;
  • еко або національні мотиви, або ж будь-яке оформлення з інших цікавих для Вас тематик.

Ми використовуємо для декорування прекрасні ексклюзивні, вирощені в спеціальних екологічних умовах, живі квіти з елементами витонченого декору, а саме гардини, віночки з стрічками, декорованими на замовлення особливими виробами.

ВЕСІЛЬНА ФЛОРИСТИКА КУПИТИ ЛЬВІВ, ЦІНИ

Весільна флористика є найбільш популярною та створює неперевершений ефект від свята, це може бути як декорація квітами та зеленню келихів, свічок, весільного торту, оздоблення заквітчиними гардинами, оформлення весільного кортежу, крісел, столів (як молодят так і гостей), елегантна нумерація столів, приємний комплімент для гостей у вигляді маленького солодкого подарунка, також все для розпису, ваш образ, варіанти меню та інших елементів, які б Ви хотіли підкреслити.

Оформлення весільного залу нашими дизайнерами-флористами проводиться в чітко підібраному Вами стилі та узгодженій палітрі колірних рішень, результатом яких будуть Ваші незабутні враження та задоволені обличчя гостей.

ОФОРМЛЕННЯ ЗАЛІВ НА ВЕСІЛЛЯ ЛЬВІВ, ЦІНИ

Як бачите, ідей для оформлення — незліченна кількість, а отже головне — це подумати та заздалегідь розпланувати. Елегантний декор, залежно від місця проведення, з врахуванням кількості запрошених гостей, Ваших побажань, з легкістю зробить для Вас «Картоньє» у Львові, будьте спокійні та певні, що ми подаруємо океан позитивних вражень для Вас та дорогих Вам гостей від ідеального, ретельно та відповідально оформленого весілля.

Перекладіть ці приємні клопоти на нас, а от результат Вас приємно вразить!